Organisaatio

Smash ry:n johtokunta ja toimikunnat 2021

PUHEENJOHTAJA
Sam Nieminen
sam.nieminen@sgn.fi

VARAPUHEENJOHTAJA
Pekka Lähdesmäki
pekka.lahdesmaki@iki.fi
puh. 040-5230152

SIHTEERI
Juha-Matti Isokangas
juha-matti.isokangas@hrservices.fi

VALMENNUSTOIMIKUNTA
Joni Wilenius, Tapio Totro, Juha Romppanen, Pasi Kinnunen, Jesper Saarni, Ville Juhamo, Ari Ahokas, Piia Suomalainen, Janne Eerikäinen, Julius Lehmuskallio ja Lassi Nykänen

KILPAILUTOIMIKUNTA
Tapio Totro, Lassi, Nykänen, Päivi Roiha, Sanna Miestamo, Ari Ahokas, Julia Vedenoja ja Anna Jeskanen

SEURATOIMIKUNTA
Juha-Matti Isokangas, Janne Eerikäinen, Tuomo Fasta, Juha Romppanen ja Julia Vedenoja

TALOUSTOIMIKUNTA
Sam Nieminen, Petri Jaakkola ja Anne Avila

VIESTINTÄTOIMIKUNTA
Annika Kahiluoto, Tapio Totro, Marko Vainikka, Erja Saraste ja Simo Lääveri

HALLITOIMIKUNTA
Marja Karttunen, Pessi Ek ja Petteri Tuominen

TOIMINNANJOHTAJA
Tapio Totro
tapio.totro@finlandtennis.com
puh. 040-5110666

TENNIKSEN VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ
Joni Wilenius
joni.wilenius@smashtennis.fi
puh. 040-8247578

TENNIKSEN AIKUISVALMENNUKSEN VASTUUVALMENTAJA, HELSINKI
Janne Eerikäinen
janne.eerikainen@smashtennis.fi
puh. 050-5358625

TENNIKSEN JUNIORIVALMENNUKSEN VASTUUVALMENTAJA, HELSINKI
Juha Romppanen
juha.romppanen@smashtennis.fi
puh. 050-3675963

SULKAPALLON, SQUASHIN, PADELIN JA PINGIKSEN VASTUUVALMENTAJA SEKÄ SULKAPALLON VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ, HELSINKI
Ari Ahokas
ari.ahokas@smashtennis.fi
puh. 040-5037460 (ark.10-16)

TENNIKSEN PÄÄVALMENTAJA JA AIKUISVALMENNUSVASTAAVA, ESPOO
Lassi Nykänen
lassi.nykanen@smashtennis.fi
puh. 040-5628042 (ma-to 12-15)