Organisaatio

Smash ry:n johtokunta ja toimikunnat 2020

PUHEENJOHTAJA
Sam Nieminen
sam.nieminen@sgn.fi

VARAPUHEENJOHTAJA
Pekka Lähdesmäki
pekka.lahdesmaki@iki.fi
puh. 040-5230152

SIHTEERI
Juha-Matti Isokangas
juha-matti.isokangas@hrservices.fi

VALMENNUSTOIMIKUNTA
Joni Wilenius, Tapio Totro, Juha Romppanen, Pasi Kinnunen, Jesper Saarni, Ville Juhamo, Ari Ahokas, Piia Suomalainen ja Janne Eerikäinen

KILPAILUTOIMIKUNTA
Tapio Totro, Päivi Roiha, Miia Lindström, Sanna Miestamo, Ari Ahokas ja Lotta Vuorela

SEURATOIMIKUNTA
Lotta Vuorela, Juha-Matti Isokangas, Janne Eerikäinen, Tuomo Fasta ja Juha Romppanen

TALOUSTOIMIKUNTA
Sam Nieminen, Petri Jaakkola, Anne Avila ja Kristina Segerqvist

VIESTINTÄTOIMIKUNTA
Annika Kahiluoto, Tapio Totro ja Marko Vainikka

HALLITOIMIKUNTA
Marja Karttunen, Juha Koivunen ja Petteri Tuominen

TOIMINNANJOHTAJA
Tapio Totro
tapio.totro@finlandtennis.com
puh. 040-5110666

TENNIKSEN VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ
Joni Wilenius
joni.wilenius@smashtennis.fi
puh. 040-8247578

TENNIKSEN AIKUISVALMENNUKSEN VASTUUVALMENTAJA
Janne Eerikäinen
janne.eerikainen@smashtennis.fi
puh. 050-5358625

TENNIKSEN JUNIORIVALMENNUKSEN VASTUUVALMENTAJA
Juha Romppanen
juha.romppanen@smashtennis.fi
puh. 050-3675963

SULKAPALLON, SQUASHIN, PADELIN JA PINGIKSEN VASTUUVALMENTAJA SEKÄ SULKAPALLON VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ
Ari Ahokas
ari.ahokas@smashtennis.fi
puh. 040-5037460 (ark.10-16)