Organisaatio

Johtokunta ja toimikunnat 2017

PUHEENJOHTAJA
Sam Nieminen
sam.nieminen@sgn.fi

VARAPUHEENJOHTAJA
Pekka Lähdesmäki
pekka.lahdesmaki@iki.fi
puh. 040-5230152

SIHTEERI
Juha-Matti Isokangas
juha-matti.isokangas@hrservices.fi

VALMENNUSTOIMIKUNTA
Joni Wilenius, Tapio Totro, Juha Romppanen ja Antrei Lausti

KILPAILUTOIMIKUNTA
Päivi Roiha, Miia Lindström, Kauko Tiainen, Osmo Forstén, Akseli Holopainen, Sanna Miestamo, Ari Ahokas, Ville Ahokas, Iivari Ikonen ja Tapio Totro

SEURATOIMIKUNTA
Juha-Matti Isokangas, Antrei Lausti ja Juha Romppanen

TALOUSTOIMIKUNTA
Sam Nieminen, Petri Jaakkola ja Kristina Segerqvist

VIESTINTÄTOIMIKUNTA
Annika Kahiluoto, Hanna-Mari Aula ja Marko Vainikka

HALLITOIMIKUNTA
Marja Karttunen, Juha Koivunen ja Juha-Matti Isokangas

TOIMINNANJOHTAJA
Tapio Totro
tapio.totro@finlandtennis.com
puh. 040-5110666

VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ
Joni Wilenius
joni.wilenius@smashtennis.fi
puh. 040-8247578

AIKUISVALMENNUKSEN VASTUUVALMENTAJA
Antrei Lausti
antrei.lausti@smashtennis.fi
puh. 040-8392023

JUNIORIVALMENNUKSEN VASTUUVALMENTAJA
Juha Romppanen
juha.romppanen@smashtennis.fi
puh. 050-3675963

 

Smash Tennis ry:n hallitus 2015

Vasemmalta oikealle: Tapio Totro (toiminnanjohtaja, ei hallituksessa), Pekka Lähdesmäki, Annika Kahiluoto, Juha-Matti Isokangas, Kristina Segerqvist, Sam Nieminen, Marja Karttunen, Petri Jaakkola. Kuvasta puuttuvat Päivi Roiha ja Hanna-Mari Aula.